Domov    Vyhľadávanie    Pridať inzerát    Podmienky inzercie    Kontakt

Elektrikár v Holandsku/Nemecku

28.06.2022 11:07, ponuka, Elektrikár, kraj Bratislavský, okres Bratislava I, Upraviť/Odstrániť

Náplň práce: Máte skúsenosti ako elektrikár, tak hľadáme práve Vás. Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Holandsku alebo Nemecku pre veľké firmy. Zmluva je na dobu neurčitú. Pracovná náplň zahŕňa: – Elektroinštalácie – Elektromontáž – Ťahanie káblov – Skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov – Rôzne montážne práce – Prácu s technickými nákresmi Ponuka a benefity: – Mzda €607 v čistom/týždeň – Nadčasy sú platené za príplatok 50%-100% – Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom – Zdravotné poistenie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom – Nástupný bonus 400€ – Odmena za odporučenie kandidáta 500€ – 25 dní platenej dovolenky – Organizujeme medzinárodný VCA kurz bezpečnosti pri práci pre zamestnancov (platnosť 10 rokov) – Holandská pracovná zmluva – Pomoc s registráciou v krajine Požiadavky: – Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni – 2+ roky skúseností v danom obore – Vodičský preukaz, skupina B – Vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou – Vlastné náradie je veľkou výhodou, nie podmienkou – Platný certifikát alebo osvedčenie – Vhodné len pre kandidátov s občianstvom EU alebo platným pracovným povolením v krajine výkonu práce Informácie: V prípade záujmu nám zašlite e-mailom: – Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku – Výučný list, certifikáty, vyhlášky – Fotodokumentáciu vašich prác Kontakt: Email: info@dkrs.eu mobil: 0903 030 828 web: dkrs.eu Facebook: https://www.facebook.com/DK-Recruitment-Services-110810168953719

Kontakt

Alena Martinkova
Rimavská Sobota
telefón: +421910417357

Poslať e-mail

Vaša e-mailová adresa*

Predmet*

Text správy*

Políčka označené hviezdičkou(*) sú povinné.

Polaris - Tvorba webových stránok a počítačovej grafiky

BestUbytovanie.sk - Ubytovanie na Slovensku